Épületvillamossági mérnök (kutatóközpont) (101-10-44008/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Partnerünk megbízásából, csúcstechnológiával ellátott orvosi kutatóközpont építésére keresünk épületvillamossági mérnököt. Az épület többek között biobank és optikai tisztatérrel rendelkező laborhelységeket foglal magában, melyek speciális követelmények alapján kerülnek kivitelezésre. A Villamosmérnök feladata a megrendelő érdekeinek képviselete a kivitelezőnél, különös tekintettel a kutatástechnológiai követelményekre.

Munkavégzés helye:
- iroda: Budapest, 9. ker.
- építés helyszíne: Budapest 11. ker.

Feladatok:
- az építési beruházás során az épületvillamossági szakterület képviselete az építtetői oldalon;
- a Kutató központ végleges és ideiglenes épület infrastruktúra megvalósításában való közreműködés az előkészítő tevékenységektől a műszaki tervezésen és kivitelezésen át a későbbi üzemeltetésig a Megrendelő képviseletében, határozatlan idejű munkaszerződés keretében;
- részvétel az építészeti-műszaki dokumentáció épületvillamossági tervfejezetét képző rendszerek (pl.: villamos energiaellátás, érintésvédelem, szünetmentes áramellátás, infokommunikációs rendszer stb…) tervezésében, kivitelezésében és üzemeltetésében;
- szoros együttműködés a beruházás többi szereplőjét közvetlenül irányító beruházáslebonyolítóval és a tudományos/kutatói divízió képviselőivel;
- részvétel a hatósági engedélyeztetési folyamatokban;

Elvárások:

- felsőfokú mérnöki végzettség villamosmérnöki szakirányon;
- legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat építőipari beruházás lebonyolításban, első sorban magasépítés területén, tervezői és/vagy műszaki ellenőri és/vagy kivitelezői szerepkörben;
- legalább tárgyalóképes aktív szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban
- a különböző villamos - műszaki dokumentáció (rendszerterv, engedélyezési terv, kiviteli terv) készítésének és hatósági engedélyezés szabályainak ismerete;
- villamos szakterületen belül felmerülő speciális problémák sokoldalú interdiszciplináris megoldására való készség

Előnyt jelent:
- speciális követelményű orvosi vagy kutatói létesítmények kivitelezésén szerzett tapasztalat
- ISO 14644-1 szabvány szerinti optikai tisztatér megvalósításában és vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
- biológiai biztonsági osztályú (BSL-2) laboratórium megvalósításában és vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
- műszaki ellenőri tapasztalat;

Amit a megbízónk kínál:

- változatos és felelősségteljes feladatok egy kiemelt jelentőségű projektben,
- cafetéria csomag,
- Medicover egészségbiztosítási csomag,
- munkakörhöz indokolt képzések,
- garantált 30 nap szabadság a teljes évre vonatkozólag,
- heti 1 nap HO

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető