Épületvillamossági gyengeáramú projektvezető

  • Cég neve

    Pedrano Homes Kft.

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Társasházak gyengeáramú rendszereinek tervezésének, kivitelezésének, műszaki átadásának teljeskörű irányítása
  • Automatika rendszerek fejlesztésének gyengeáramú koordinálása
  • Építésvezetők szakmai támogatása, kivitelezők ellenőrzése
  • Kooperációkon való aktív részvétel ill. kooperáció vezetése szükség szerint
  • Szoros együtt működés az építésirányítással, társvállalkozókkal és saját szakági vezetéssel
  • Minőség ellenőrzése, jogszabályok lekövetése, azok érvényesítése
  • Generál ütemterv betartatása
  • Garanciális hibák javíttatásának műszaki felügyelete

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettség, gyengeáram szakirány
  • min. 5 év releváns szakmai tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Magyarország vezető lakásfejlesztője, közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének a Futureal Csoportnak a leányvállalata. Tevékenységünkkel Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és Spanyolországban is jelen vagyunk. Szívvel-lélekkel azon dolgozunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak. Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, lakóépületeink közül több rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.
Stabil háttérrel, átlátható, versenyképes juttatási csomaggal, rugalmas megoldásokkal, kényelmes munkakörnyezettel várjuk jó hangulatú csapatunkba új kollégáinkat. Csatlakozz hozzánk!