Épületvillamossági építésvezető (generálkivitelezés)

    GRABARICS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

slider_wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

CÉGÜNKRŐL

A Grabarics Építőipari Kft. 1993-ban alakult Dunaújvárosban családi vállalkozásként és ma már nagyvállalatként működik dinamikus fejlődése révén. Generálkivitelezőként teljes körű szolgáltatást nyújt a magasépítés területén. Referenciái nagy részét ipari létesítmények, logisztikai központok, közintézmények, szálloda- és lakóépületek, kereskedelmi célú ingatlanok komplex megvalósítása alkotják.

MUNKAKÖR

Épületvillamossági építésvezetői munkakört kínálunk a 100% magyar tulajdonú, stabil hátteret biztosító cégünknél, ahol családias légkörben, mégis nagy volumenű építési projektekben vehet részt. Legyen Ön is csapattag!

JUTTATÁSAINK:

  • havi bruttó személyi alapbér 900.000 Ft – 1.150.000 Ft között szakmai tapasztalat függvényében.
  • céges gépjármű a próbaidőt követően (addig költségtérítés)
  • laptop, telefon, minőségi munkavédelmi felszerelés
  • 300.000 Ft/év értékben egészségbiztosítási csomag a próbaidőt követően
  • projektbónusz (az éves fizetés 10-40 %-a)
  • pénteken 14.00 óráig tartó munkaidő
  • évenként +1 extra szabadnap
  • többnapos alap- illetve posztraképzés a beilleszkedéshez
  • rendszeres céges képzések
  • remek csapatépítő élmények
  • kiszámítható jövő, biztonság

FELADATOK:

Szakági építésvezetőként változatos, nagy kihívást jelentő építési projektek megvalósításán fog dolgozni, a műszaki team tagjaként. Tennivalók:

  • alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, versenyeztetés, szerződéskötések előkészítése
  • munkák elindítása, folyamatos nyomonkövetése, alvállalkozók helyszíni ellenőrzése, munkák átvétele
  • megrendelői szerződésekben foglaltak teljesítésének felügyelete
  • kapcsolattartás a megrendelő villamos megbízottjaival (tervező, műszaki ellenőr)
  • mennyiségi felmérések készítése, kiviteli és tender tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata, alternatív megoldások kidolgozása
  • egyéb villamos szakmérnöki feladatok ellátása.

A közvetlen felettese a szakági területi igazgató lesz.

MUNKAIDŐ:

Hétfőtől csütörtökig 07.00-től 16.30-ig, pénteken 14.00 óráig.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Cégünk országos kivitelezésű cég, így projektjeink országos vállalásúak. A helyszín a projektjeinkkel változik, csak akkor jelentkezzen, ha nem jelent gondot az utazás!

ELVÁRÁSAINK:

  • villamosmérnöki diploma
  • minimum 3-5 év generálkivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • alapos szoftver ismeret - Microsoft Word, Excel
  • B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság

ELŐNY:

  • érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-ÉV)
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

HOGYAN TUD JELENTKEZNI?

Jelentkezzen hozzánk még ma! Kérjük, küldje el még ma magyar nyelvű önéletrajzát! Motivációs levél csatolása és fizetési igény megadása nem feltétel, de örömmel vesszük.