ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR (GM-1452)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Talentis Group Zrt. flottakezelő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő ingatlanfejlesztési csapatába ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • az üzemeltetési és ingatlanfejlesztési vezető munkájának támogatása
  • társosztályokkal, telephelyekkel történő kapcsolattartás
  • épület üzemeltetéssel kapcsolatos dokumentáció vezetése
  • projekt előkészítésben való adminisztratív részvétel
  • üzleti levelezések lebonyolítása
  • egyéb beszerzésekkel kapcsolatos tevékenységek koordinálása
  • céges dokumentumok, szerződések kezelése
  • nyilvántartások és riportok elkészítése (word, excel, ppt)
  • határidők nyomon követése és betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • csapatjátékos
  • kiváló szervezőképesség
  • precizitás, pontosság
  • önmagára és munkájára igényes gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó