Épületkarbantartó / Villanyszerelő (Sopron)

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Selmeci utca 15.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
SPAR karrier. Jó döntés.

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Az INTERSPAR áruház háztechnikusi teendőinek ellátása: Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások és karbantartások elvégzése
  • Épületgépészeti-felügyeleti rendszer üzemeltetése, karbantartó szakcégek munkájának felügyelete, munkaterület biztosítása, munkalapok igazolása
  • Környező szupermarketekben történő kisebb felmérések, hibafeltárások, hibaelhárítások elvégzése, segítségnyújtás az ott felmerülő műszaki problémák megoldásában

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeret: Outlook levelező rendszer, Windows
  • Saját tulajdonú személygépkocsi, hivatali használatra

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat: előnyt jelent bevásárlóközpont, irodaház, szálloda vagy kórház üzemeltetésében szerzett gyakorlat vagy gépész karbantartó cégnél eltöltött idő

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, támogató munkahelyi légkör
  • Átfogó betanulási program
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatás:
  • 13. havi fizetésre is számíthat nálunk
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás üzleteinkben (szabályzat szerint 15%)
  • Hűségprogramunk keretén belül SZÉP-kártya juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el bérigénnyel ellátott Önéletrajzát a Jelentkezem gombra történő kattintással!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő