L-FM Épületüzemeltető és Karbantartó Kft. logo

Épületkarbantartó (villamos, gépész)

  • Cég neve

    L-FM Épületüzemeltető és Karbantartó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A karbantartási és hibajavítási feladatok megvalósítása, ideértve a gépészeti berendezések karbantartását, az épületszerkezeti- és villamoshálózati javításokat
  • Egyéb műszaki feladatok ellátása, bútorjavítás, víz- és szennyvízhálózat javítása, karbantartás
  • Aktív részvétel a fizikai munkálatokban

Elvárások

  • 2-3 év építőipari tapasztalat (alapszintű vízszerelés, villanyszerelés, festés, gipszkarton szerelés, hideg-meleg burkolás, asztalos munkálatok, hegesztés előny)
  • középfokú végzettség
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • szerszámok, gépek, anyagok ismerete
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos hozzáállás
  • jó irányíthatóság
  • rugalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Összetartó, támogató közeg
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesen bejelentett állás, határozatlan idejű munkaviszony keretében

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

2021-ben az L-Build Kft. új divíziójában épületüzemeltetéssel és karbantartással kezdett foglalkozni, L-FM Épületüzemeltető és Karbantartó Kft. néven. Jelenleg 2 nagy irodaépület üzemeletetése tartozik az L-FM Kft.-hez a XI. kerületben, illetve a VI. kerületben. További irodaépületek üzemeltetését vállaltuk el, így csapatunkat bővítjük.

Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.