Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. logo

Épületkarbantartási és műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest VII. kerület

  • Fizetés

    Bruttó 490e - 520e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • hibabejelentések kezelése: továbbítás szakmailag illetékes számára, az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
  • kivitelezői ajánlat ellenőrzése;
  • kivitelezési folyamat ellenőrzése;
  • keretszerződések kezelése, a teljesítés követése;
  • bérlőkkel, kivitelezőkkel, hatóságokkal történő egyeztetés;
  • a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • a teljesítés igazolása, igazoltatása;
  • a munka-, tűz- és balesetvédelmi előírások betartásának ellenőrzése;
  • karbantartási javaslat készítése;
  • kapcsolattartás a kerületi ingatlangazdálkodás terén működő más munkatársakkal, társszervezetekkel.

Elvárások

  • legalább középfokú építész-technikusi és/vagy épületgépész-technikusi végzettséggel rendelkezik;
  • épületek karbantartási feladatainak ügyintézése terén többéves tapasztalattal rendelkezik;
  • társasházkezelői végzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezik;
  • írásban és szóban is egyaránt változatosan és jól kommunikál magyarul;
  • felhasználói szinten ismeri a MS Office programokat és készségszinten kezeli a szokásos informatikai eszközöket;
  • szabálykövető;
  • proaktív;
  • büntetlen előéletű.

Előnyt jelent

  • felhasználói szinten ismeri a TERC költségvetés készítő programot;
  • vállalatirányítási rendszerben történő munkában (pl. CRM, SAP stb.) tapasztalatot szerzett.
  • VII. kerületi lakos.

Amennyiben érdeklődik az álláslehetőség iránt, kérjük, küldje el a szakmai önéletrajzát mielőbb a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony;
  • havi fix, bejelentett alapbér. Havi bruttó fizetési keret: 490.000 – 520.000 Ft/hó;
  • Cafeteria juttatás, nettó 350.000 Ft/éves cafeteria kerettel a mindenkori szabályozás szerint;
  • nyitott és támogató munkaszervezetben történő szakmai fejlődési lehetőség;
  • a munkavégzés helye: Budapest VII. kerülete.

Céginformáció

Szeretne munkájával hozzájárulni Erzsébetváros fejlődéséhez, jobbá válásához?

Ha igen, és Ön egyben a munkájában igényes, precíz, dinamikus és nincs ellenére az emberekkel való aktív kapcsolattartás sem, akkor lehet, hogy az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt-hez éppen Önt keressük!

pozícióba