Épületgépészeti/Villamos üzemeltető

  • Cég neve

    Kabinet FM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Telephely üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési feladatainak elvégzése
  • Hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása
  • Telephely épületgépészeti-, és villamos rendszereinek karbantartása
  • Napi, heti, üzemeltetői ellenőrzések elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú szakmai végzettség (villamos, vagy gépész)
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Víz-, fűtés-hűtés, klíma-légtechnika rendszerek üzemeltetésének ismerete
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • azonnali munkakezdés
  • tűzvédelmi szakvizsga, emelőgépkezelői jogosítvány
  • F-gáz vizsga
  • Alállomás kezelő képesítés

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Csapatépítő rendezvényeken való részvétel
  • Tanulmányi támogatások végzettség megszerzéséhez

Céginformáció

A Kabinet FM Zrt. több mint 24 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, géptelepítéssel, villamos elosztószekrény gyártással, légtechnikai rendszerek tisztításával és műszaki tanácsadással foglalkozik.