Épületgépészeti Tervező-és Ajánlatadó Mérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. Kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

2001-ben alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó és stabil pénzügyi helyzetű partnerünk részére keresünk

kollégát. Partnercégünk, komplex szolgáltatást nyújt beruházások teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Feladatok:

  • A beérkezett ajánlatkérések műszaki áttekintése, kidolgozása, belső egyeztetéseket követően az ügyfél felé történő eljuttatása a megadott határidők betartásával
  • Az ajánlatokkal kapcsolatos bejárásokon, megbeszéléseken történő részvétel és ennek dokumentálása
  • Az alkalmazott műszaki megoldások optimalizálása, és gazdaságossági szempontok mentén alternatív műszaki irányok keresése
  • Ajánlati kiírások elkészítése, és alternatív ajánlati költségvetések kidolgozása
  • Munkaindító értekezletek előkészítése, részvétel az egyeztetéseken, azokról emlékeztetők összeállítása
  • Kapcsolattartás a kivitelezési
  • A szerződéses tartalomnak megfelelő költségvetés összeállítása
  • Kapcsolattartás a Megrendelővel és a műszaki előkészítéssel, a tervdokumentációk vonatkozásában

Szakmai-és személyes elvárások:

  • Épületgépész-mérnök/Üzemmérnöki vagy Épülettervező végzettség
  • Haladó felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • 3-5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés: feladatkörén belül önálló munkabeosztás, priorizálás
  • Nagyfokú pontosság, precizitás, analitikus gondolkodásmód
  • Nyitott, motivált és tanulni vágyó
  • Hosszútávon tervezhető munkahely

Juttatások:

  • Kiemelt versenyképes fizetés, pozíciótól és szakmai tapasztalattól függően
  • Modern géppark, céges telefon
  • Negyedéves értékelés alapján megállapított bónusz

Lokáció: Budapest, III. Kerület