Épületgépészeti szerelő / karbantartó

  • Cég neve

    PALBAU BT

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 550e Ft havi bér Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Épületgépészeti kivitelezési, szerelési munkálatok elvégzése
  • Szellőzés-, és légtechnikai rendszerek kiépítése, szerelése
  • Hibaelhárítással / karbantartással kapcsolatos elszámolások, tevékenységi lapok elkészítése
  • Kisebb bővítési, telepítési munkák elvégzése, dokumentálása
  • Közreműködés a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel a hiba elhárításában
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása, a hibaelhárítási, karbantartási munkák során felhasznált anyagokkal, eszközökkel történő naprakész elszámolás
  • Együttműködés az egyéb gépészeti karbantartókkal

Elvárások

  • Min. 2-3 éves munkatapasztalat épületgépészeti rendszerek karbantartásában
  • B kat. jogosítvány
  • Önálló, igényes munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Munkaruha, munkacipő biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Éves bónusz lehetőség
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Budapesti székhelyű, épületgépészeti kivitelezéssel és légtechnikai rendszerek karbantartásával, tisztításával foglalkozó cég meglévő csapatát szeretné bővíteni.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja szakami önéletrajzát, fizetési  igény megjelölése mellett.