Épületgépészeti segédmunkás

  • Cég neve

    CS&K Duna Kft.

  • Munkavégzés helye

    7020 Dunaföldvár, Paksi utca 119/B.

  • Fizetés

    Nettó 290e - 320e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Dunaföldvári telephelyű, legfőképp légtechnikával foglalkozó cég keres telepítési, összeszerelési és karbantartási munkára fiatalos, megbízható, jó munkabírású segédmunkatársat.

Elvárások

  • jó fizikai kondíció, munkabírás, fiatalos lendület
  • ismétlődő szerelési utasítások követése, elsajátítása
  • igényes, precíz munkavégzés
  • kreatív problémakezelés

Előnyt jelent

  • B típusú jogosítvány
  • korábbi épületgépészeti szakmunkában vagy könnyű fizikai összeszerelő munkában szerzett tapasztalat
  • bármiféle tapasztalat hiánya esetén a szakma megismerésének, kitanulásának szándéka

Amit kínálunk

  • Heti 5 napos (hétfő-péntek), 8 órás munkaviszony
  • Munkaruha, munkavédelmi felszerelés biztosítása
  • Korszerű technológia és munkaeszközök alkalmazása
  • Barátságos betanulási környezet
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Céginformáció

Cégünk családi tulajdonú vállalkozás, mely saját légtechnikai berendezések gyártásával, telepítésével, karbantartásával és időszakonként légtechnikai rendszerek kiépítésével foglalkozik.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!