Épületgépészeti projektértékesítő

  • Cég neve

    Szerelvénybolt Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Üllői út 807.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új projektek felkutatása;
  • Projekt ajánlatok egyeztetése, feldolgozása és nyomon követése, ellenőrzése, irodai háttértámogatása;
  • Műszaki és beszállítói alternatívák kidolgozása;
  • Kapcsolatfelvétel beruházókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel;
  • Helyszíni felmérések bonyolítása;
  • Társosztályokkal való együttműködés;
  • Műszaki tanácsadás.

Elvárások

  • Az épületgépészeti termékek kiváló ismerete;
  • Legalább 3 éves értékesítésben vagy projektértékesítésben szerzett tapasztalat az épületgépészet területén;
  • Tárgyalóképes, minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség;
  • Pontos, önálló, munkavégzés;
  • Jó szervezői és együttműködési képesség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Előnyt jelent a felsőfokú angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Nálunk nem kell tartanod az adóhatóságtól, hiszen minden bérelem 100%-ban bejelentett;
  • Versenyképes bérezés;
  • Fiatalos csapat vagyunk, folyamatosan törekszünk a kor követelményeinek megfelelni;
  • Adunk a véleményedre. Szívesen fogadjuk egyéni ötleteidet, javaslataidat úgy a munka területén, mint minden olyan kérdésben, ami „élhetőbbé” teszi számunkra a munkakörnyezetet;
  • Hosszú távon számítunk Rád, amihez jó alap a stabil, tőkeerős háttér;
  • Képzések, tréningek támogatása;
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények;

Céginformáció

1993-ban alakult családi vállalkozásunk köszönhetően mindazoknak az értékeknek, amelyek megfogalmaztunk és követünk ‑tisztesség, őszinteség, becsületesség - az évek során egyre inkább piacvezetővé vált az épületgépészeti termékek piacán, amit jól példáz folyamatosan bővülő üzlethálózatunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát.