Épületgépészeti értékesítő (Pest megye)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    Országosan bárhonnan pályázható - Halásztelek, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása.

A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája.

Számukra keresünk most bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületgépészeti termékek kis-és nagykereskedelmi értékesítése
  • Bejövő igények, online megrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése
  • Kivitelezői, ipari és kereskedő partnerekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Épületgépészeti- /szerszám értékesítésben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikáció-s és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés (fix alapbér + jutalék)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges autó-magánhasználatra is, laptop, mobiltelefon)
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Épületgépész/ műszaki végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 07.30–16.00-ig
  • Munkavégzés pontos helye: Pest megye + alkalmanként országos (a cég irodája Halásztelken található)