Épületgépészeti építésvezető

  • Cég neve

    ''THERMO ÉPGÉP'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Épületgépészeti munkák helyszíni szervezése, irányítása
  • Az anyagellátás biztosítása, koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal
  • Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezés helyszínén
  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése

Elvárások

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Kimagasló gépészeti szereléstechnikai ismeretek
  • Szerelői és/vagy szerelésvezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Word, Excel, és e-mail ismeret

Előnyt jelent

  • Nagyobb kivitelezésekben szerzett gépészeti tapasztalat
  • AutoCad felhasználó szintű ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú munkaeszköz park és a teljesítményarányos prémium
  • A vezetők és a tulajdonosok által képviselt motiváló és fejlesztő cégkultúra
  • Támogatjuk az élethosszig tartó tanulást, és a szakmai fejlődés biztosított nálunk
  • Szakmai továbbképzések
  • Karrier előmeneteli lehetőséget biztosítunk
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Megbízható kereseti lehetőség
  • Jó hangulatú, családias céges programok, baráti összetartás
  • Céges telefon magánhasználatra is

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő