Épületgépészeti szakeladó

  • Cég neve

    IDOMOK Kft.

  • Munkavégzés helye

    1182 Budapest, Béke tér 1.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 660e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A vevők teljes körű kiszolgálása, igény esetén a termékeinkkel kapcsolatos szakmai segítségnyújtás;
  • Vásárlandó termékek összeírása számítógépen és azok tételes összegyűjtése;
  • Pénztár kezelése és velejáró adminisztrációja;
  • Olykor önálló, olykor kollégákkal való közös munka;
  • Váltott műszakban végzett munka 40 órás munkahéttel (hétköznap esetén 7:00-től 18:00-ig, hétvége esetén 7:00-15:00).

Elvárások

  • Épületgépészeti ismeret
  • Önálló, fizikai munkavégzéstől ne riadj meg
  • Számítógép felhasználói szintű használata

Előnyt jelent

  • Kereskedői véna
  • Targoncás jogosítvány
  • Épületgépészeti területen végzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Beosztásoddal év elejétől tudsz számolni.
  • Vidékről bejáróknak a munkába járást támogatjuk.
  • Céges logóval ellátott munkaruha.
  • Évenként megrendezésre kerülő céges rendezvény.
  • Jogtisztán bejelentett bér

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk családi vállalkozásból nőtte ki magát és több mint 30 éve van jelen a hazai épületgépészeti piacon. Több mint 60 munkatársunk, 4 telephelyen minden nap azon dolgozik, hogy az ország legnagyobb épületgépészeti-kereskedelmi tagjainak egyikévé váljunk. Folyamatosan bővülő termékkínálatunk mellett kiemelt figyelmet fordítunk a technológiai fejlődésre, valamint csapatunk tudásának és bérének folyamatos fejlesztésére.

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával.