Épületgépész

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából kezdő vagy gyakorlott 3D-s tervezésben érdekelt munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Nyitottság a fejlődésre
  • Proaktív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • 3D tervező programok felhasználói szintű ismerete (Microstation, Revit, CADVent)
  • Épületgépészeti tervezésben szerzett tapasztalat
  • Kamarai jogosultság

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületgépészeti rendszerek tervezése, számítógépes feldolgozása
  • 3D-s épületgépész, közmű tervek készítése
  • Koncepciók, vázlattervek, kiviteli tervek készítése
  • Megbízókkal és más szakágak társtervezőivel történő kapcsolattartás
  • Műszaki tárgyalásokon való részvétel

Megbízóról:

Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek

Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Amit kínálunk:

  • Kimagasló fizetés
  • Extra juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Indusztriális hangulatú design irodai környezet
  • Modern technológiai felszereltség
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben érdekel a 3D-s tervezés, akkor TÉGED KERESÜNK!

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.