Épületgépész

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Fejér,Rácalmás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

A világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk Épületgépész pozícióba leendő kollégát!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Két barnamezős beruházási projekt lebonyolításában történő részvétel az előkészítéstől a kivitelezésig és a projektek sikeres átadásáig
  • A tervezési és engedélyeztetési folyamatok koordinálása
  • Beérkező ajánlatok minősítése, szerződések előkészítése, kisebb kiegészítő munkálatok esetén műszaki specifikációk összeállítása
  • Külsős műszaki ellenőrök munkájának ellenőrzése és összefogása
  • Szakági tervek ellenőrzése, véleményezése
  • A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók munkájának irányítása
  • Kooperációk szervezése, azokon történő részvétel, technológiai-szerelési munkálatok felügyelete
  • Projekt-adminisztrációs feladatok ellátása, fővállalkozó minőségbiztosítási rendszerének folyamatos ellenőrzése
  • Rendszeres műszaki riportálás a cég felső vezetői felé, heti összefoglalók készítése az ütemterv alapján
  • Megrendelői és fővállalkozói elszámolások összeállítása, alátámasztása
  • Részvétel az átadási és üzembe helyezési eljárások során
  • Hatósági engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatása
  • A műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatása a teljes projekt során
  • Termelő gépek, gyártósorok telepítésének szakmai támogatása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Éves Cafeteria
  • Étkezés támogatás
  • Ingyenes céges buszhasználat/ Üzemanyaghozzájárulási támogatás
  • Lakhatási támogatás (szállás biztosítása a cég dolgozóinak)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Precizitás, pontosság, határidők betartása
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés
  • Tűzvédelemben szerzett releváns tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
  • SAP rendszer ismerete
  • Kiterjedt tűzvédelmi, gépészeti rendszerekben szerzett jártasság
  • “Archicad” szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Gumiiparban szerzett tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Rácalmás
Munkaidő: H-CS: 8:00 - 16:40, P: 8:00 - 15:50

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alább a „Jelentkezés” gombra kattintva. #LI-AS4