Épületgépész tervezőmérnök

  • Cég neve

    Chemitechnik Pharma Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Robert Bosch utca 2-4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • épületgépészeti rendszerek (fűtés, hűtés, légtechnika, vízellátás, csatornázás, földgázellátás) tervezése, modellezése és a kapcsolódó számítások elvégzése
  • berendezések, gépek specifikálása
  • műszaki dokumentáció készítése (2D/3D tervek)
  • megrendelővel, más szakági tervezővel való egyeztetés
  • helyszíni tervezői művezetés

Elvárások

  • felsőfokú épületgépész mérnöki végzettség (BSc, MSc)
  • tervezőszoftverek (Autocad), Winwatt, MS Office felhasználó szintű ismerete
  • igényes, precíz munkavégzés
  • önálló feladatmegoldó- és team-munka készség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • CADVENT modul ismerete
  • költségvetést készítő program (pl. KönyvCalc, TERC) ismerete
  • kamarai tervezői jogosultság
  • gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari környezetben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • cafeteria (SZÉP kártya)
  • évközi teljesítmény alapú bónusz
  • stabil, biztonságos nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség, létesítménytervezési feladatokban részvétel
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00-14:00), heti 40 órás munkaidő,  alkalmankénti home-office lehetőség
  • több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező mérnöki iroda, közvetlen, támogató légkör
  • munkavégzés helye: Budapest

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk 1994-ben alapított, főként gyógyszeripari területen működő mérnöki szolgáltató kft.
Fő tevékenysége átfogó tervezési feladatok elvégzése, technológiai, épületgépészeti, építészeti, irányítástechnikai, környezetvédelemi szakágakban.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát bérigény megjelölésével küldje el részünkre!