Épületgépész tervező - rajzoló

  • Cég neve

    DUEX HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • CAD-es rajzok készítése, tervezések előkészítése, dokumentálás.
  • Együttműködés tervezői kollégáinkkal, vezető tervezővel.
  • Épületgépész tervezési munkák változatos projekteken.
  • Vezetőtervezővel történő kommunikáció.
  • Kiosztott feladatok pontos elvégzése.
  • Épületgépész feladatoknál szakági tervekben, műszaki leírásokban, költségvetési kiírásokban részvétel.
  • Kivitelezési és tervezési munkák előkészítésében és lebonyolításában való műszaki szakmai közreműködés, kapcsolattartás az érintettekkel.

Elvárások

      • Épületgépészet szakirány, mérnöki végzettség.
      • CAD-es ismeretek.
      • Csapatjátékos hozzáállás.
      • Precíz, pontos munkavégzés.
      • Word, excel felhasználó szintű kezelése.
      • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat épületgépészeti tervezési munkaterületen.
  • BIM-es projekteken szerzett tapasztalat.
  • Angol vagy német nyelvismeret.
  • Winwat tervezői programok ismerete.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, versenyképes kereseti lehetőség.
  • Rugalmas munkaidő beosztás.
  • Magas színvonalú, változatos projektekben való részvétel.
  • Önmegvalósíthatósági lehetőség.
  • Épületgépészeti tevékenységben komplex munkavégzés.
  • Kiegyensúlyozott, jó hangulatú szakmai légkör.
  • Fejlődésorientált vezetői hozzáállás.

Céginformáció

Duex Hungary Kft. épületgépészeti mérnöktevékenységgel foglalkozik. Fő profiljaink a következők: épületgépészeti tervezés, kivitelezés, projekt vezetés és lebonyolítás, anyagértékesítés, felelős műszaki vezetés és műszaki ellenőrzés.
Minden, ami komfort épületgépészet a családi házas mérettől, a társasházas és irodaházas beruházásokon át egészen az ipari felhasználásig – tervezés és kivitelezés.
Épületgépészeti szakágakkal foglalkozunk úgy, mint fűtés-hűtéstechnika, gázellátás, hővisszanyerős szellőztetés, légtechnika, vízellátás-csatornázás, központi porszívós rendszerek.
Fő irányultságunk a megújuló energiás rendszerek, már több mint 15 éves szakmai tapasztalatunk van a hőszivattyús, napkollektoros és napelemes rendszerek tervezésében, kivitelezésében és a felhasználásban.
A Duex Hungary Kft. egy innovatívan fejlődő cég. Sikereink a jó csapatmunkának és a legfőbb irányelveinknek köszönhetők, melyek közt a legfontosabbak közé tartozik a korrektség és bizalom a munkában, valamint a külső-belső kapcsolatokban.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával és fizetési igénye megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.