Épületgépész tervező mérnök

  • Cég neve

    Optimum Energy Kft.

  • Munkavégzés helye

    1063 Budapest, Szondi utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Épületgépész végzettséggel rendelkező tervező mérnököt, vagy épületgépész szakirányt hallgató kollégát keresünk, haladó / kezdő tervezői munkakör betöltésére.
Várható munkák:
- társasházak (több lakásos házaktól, a 300 lakásos házakig)
- ipari és kereskedelmi épületek (technológiai létesítmények, raktár csarnokok)
- vendéglátó ipari létesítmények (hotelek, éttermek)
- uszodák, fürdők, sport és egészségügyi létesítmények
- műemlék épületek gépészeti rekonstrukciója
- gépészeti automatizálási feladatok
- energetikai tanulmányok készítése
- energetikai felülvizsgálat
- épületgépészeti mérések (fűtéstechnikai és légtechnikai mérések, beszabályozás, hőkamerás mérések)
- gépészeti rendszerek 3D szkennelése
- kisebb kivitelezési feladatokban való részvétel

Elvárások

- érdeklődés az épületgépészet iránt,
- térlátás, jó rajzkészség, precizitás,
- jó kommunikációs készség,
- 2D szoftverek, winwatt, office magabiztos ismerete,
- 3D szoftverek alapszintű ismerete,
- angol vagy német alapszintű nyelvtudás

Előnyt jelent

- korábbi tervezőirodai tapasztalat
- szerelési ismeretek, kivitelezési gyakorlat
- 3D tervező szoftverek ismerete (pl: Revit, CadVENT)
- költségvetés készítő szoftverek ismerete (pl: TERC)
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- versenyképes bérezés, negyedéves bónusz,
   (a bér a szakmai előrehaladással arányosan nő)
- rendszeres visszajelzés az elvégzett munkáról,
- szakmai fejlődési lehetőség, tervezési és kivitelezési oldalon egyaránt,
- szakmai támogatást biztosítunk tervezői jogosultság megszerzéséhez,
- diploma munka írási lehetőség,
- irodai szoftver és hardver használat,
- egyéni munkaidő beosztás, igény esetén részmunkaidős állás,
- megfelelő tapasztalat és jó együttműködő készség esetén home office lehetőség,

Céginformáció

Cégünket 2011-ben alapítottuk, azóta 15 fős tervező irodává fejlődtünk.
Tervezési munkáink az épületgépészet teljes spektrumát lefedik. Stabil megbízói körrel rendelkezünk.
Innovatív módon, előre gondolkodva próbálunk jelen lenni a piacon. A hagyományos gépész tervezés mellett foglalkozunk automatika tervezéssel, 3D szkenneléssel, végeselemes szimulációkkal, épületgépészeti mérésekkel, műszaki vezetéssel, műszaki ellenőrzéssel. Esetenként kivitelezési munkákat is bonyolítunk, fix alvállalkozókkal.
További részletek a honlapunkon.

Hosszú távra keresünk, a szakmát szerető, lelkiismeretes, konstruktív, jó kommunikációs készséggel rendelkező kollégát.

Jelentkezés önéletrajzzal és bér megjelöléssel.