Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar, Gazdasági Igazgatóság logo

Épületgépész technikus

    Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar, Gazdasági Igazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • épületgépészeti berendezések működőképességének biztosítása, mely során ellenőrzi az épület:
    • folyadékhűtő és fan-coilok rendszereit,
    • VRF rendszer hűtő/fűtő berendezéseit,
    • szellőző és légtechnikai berendezések, légcsatornák rendszereit,
    • split rendszerek külső és belső egységeit
  • az épület rendeltetésszerű üzemeltetését zavaró épületgépészeti berendezés hibaforrásának feltárása, szabályozási beállítások és kisebb javítások elvégzése, egyéb esetben a hiba jelzése, a hibajavítást végző szakszervíz munkájának visszaellenőrzése.
  • közvetlen irányítója általi rendszerességgel önálló felméréseket készít az épület állapotának változásairól, a kezelendő vagy megszüntetendő problémák előre tervezésének ütemezéséről. Javaslatot tesz a megoldásokra, elkészíti a szükséges anyagok listáját, leadja az anyag/eszközigényt
  • ismeri és kezeli az épület gépészetéhez tartozó valamennyi berendezést: a kazánokat, víz kezelő és kiegészítő berendezéseket, légkezelő rendszereket végzettségének megfelelően magas szinten, -a fűtési, vízellátási, csatornázási rendszert alap szinten.
  • figyelemmel kíséri a légkezelő rendszerek működését, részt vesz tisztításukban, karbantartásukban, javításukban, szűrők szükség szerint cseréjében
  • napi szinten ellenőrzi az épületfelügyeleti rendszert, annak beállításait, az optimális üzem érdekében szabályozza
  • az elektromos és tűzjelző rendszerek kezelése
  • a műszaki berendezések meghibásodása, rendellenes működése esetén megteszi a szükséges intézkedéseket (kizárás, kikapcsolás, javítás)

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség
  • MS Office rendszer haladó szintű ismerete
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett legalább
  • jó kommunikációs készség
  • precizitás, rendszerező készség
  • gyors problémafelismerő képesség
  • proaktív szemlélet
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • épületautomatizálás (fűtés/hűtés/légkezelés) szabályozás és vezérlés rendszerinek ismerete

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Vas u. 17. és 1046 Budapest, Erkel u. 26.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!