Épületgépész szerelő

  • Cég neve

    FM-one Épületgépészeti Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 460e - 560e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kisebb léptékű kiépítések, átépítések, javítások, karbantartások elvégzése, fűtés-hűtés, víz-csatorna, légtechnika, sprinkler szakágakban, jellemzően Budapest és környéki munkavégzéssel.

Elvárások

Ipari és közületi épületgépészeti kivitelezésben jártas, önálló munkavégzésre alkalmas épületgépész szerelőt keresünk csapatunkba.

Előnyt jelent

Láng vagy ívhegesztési gyakorlat, hűtős végzettség.

Amit kínálunk

Összetartó csapatot, minőségi eszközöket, változó munkahelyen jellemzően 4 napos munkahetet, telepített helyszínen 5 napos munkahetet.
Amennyiben a munkanap végén elégedetten tudsz visszatekinteni az aznap elvégzett munkádra, nálunk a helyed!