Épületgépész szerelésvezető

  • Cég neve

    SIVA-GROUP ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Komplex épületgépészeti nagyrendszerek kivitelezésének irányítása
  • A beosztott szerelők és projekt raktárosok munkájának irányítása, feladatok delegálása
  • Gépész alvállalkozó csapatok szakmai irányítása, szerelési feladatok ellenőrzése
  • Anyagigények folyamatos nyomon követése, anyagrendelések kezelése
  • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével, műszaki ellenőrökkel, beszállítókkal
  • Műszaki észrevételek, szakmai javaslatok kidolgozása, épületgépész kiviteli tervek kezelése
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Szakirányú épületgépész végzettség
  • Többéves szakirányú szakmai tapasztalat, széles épületgépészeti anyagismeret
  • Önálló, igényes munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Szakirányú számítógépes tervezői programok (AutoCAD) ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Céges autó, céges mobiltelefon, laptop,
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Jó munkakörülmények, igényes cégközpont, korszerű munkaeszközök
  • Modern eszköz és géppark
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • ingyenes nyelvoktatás: német és angol – a központi irodánkban.
  • támogatott szakmai képzések

Céginformáció

Cégünk - 1990-ben alapított, mára cégcsoporttá fejlődött nagy értékű épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő, 100 főt foglalkoztató, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű, meghatározó piaci szereplő