Épületgépész projektvezető

  • Cég neve

    ''THERMO ÉPGÉP'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Irányítja a rábízott gépészeti kivitelezéseket
  • A projektvezetői csapat tagjaként koordinálja a projektjeit, irányítja a projekthez beosztott műszaki előkészítők, építésvezetők, saját brigádok munkáját
  • Irányítja a kivitelezést, ellenőrzi az alvállalkozók munkáját, menedzseli az alvállalkozói szerződéseket
  • Kapcsolatot tart a megrendelő képviselőjével, a szakági tervezőkkel és a műszaki ellenőrökkel
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, részt vesz az ártárgyalásokban és a műszaki egyeztetésekben
  • Ellenőrzi a szakági terveket és amennyiben szükséges, javaslatot tesz a műszaki módosításokra
  • Elvégzi a projekt dokumentációs feladatokat, költségkontrollt végez és beszámolókat készít a projekt státuszáról,
  • Kiemelt figyelmet fordít a műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartatására

Elvárások

  • Felsőfokú, épületgépész végzettség
  • Gyakorlott a számítógépes programok kezelésében (Excel, Word, AutoCad)
  • Önálló, felelősséget vállaló munkamorál
  • Otthon érzi magát a kivitelezési helyszíneken és a megbeszéléseken, az irodai szoftverek kezelésében
  • Határozottan, mégis diplomatikusan kommunikál, rugalmasan gondolkodik, a megoldásokra törekszik.

Előnyt jelent

  • A szakterületen megszerzett több éves tapasztalat
  • FMV jogosultság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Középvezetői juttatási csomag része a teljesítményarányos bónusz
  • Magas színvonalú munkaeszköz park, kellemes munkakörnyezet és rugalmas munkafeltételek
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalt vezetők támogatása és mentorálása
  • Kiváló karrier lehetőség
  • A vezetők és tulajdonosok által képviselt motiváló értékrend, ami vonzó partnerré teszi cégünket a piacon
  • Élethosszig tartó tanulás támogatása
  • Családbarát munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő