Épületgépész projektvezető

  • Cég neve

    KK-industry Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Amiben Rád számítunk:

  • A kivitelezés alatt álló munkák műszaki feldolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt résztvevőivel: megrendelő, alvállalkozók, műszaki ellenőr, beszállítók
  • Teljes körű lebonyolítási, koordinációs, szervezési, kontrollálási, minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Beszállítók és alvállalkozók versenyeztetése
  • Épületgépészeti kiviteli tervek alapján a kivitelezéshez szükséges anyagok összeállítása, az anyagellátás biztosítása, koordinálása
  • A kivitelezés ütemterv szerinti előrehaladásának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése
  • A kivitelezési dokumentációk naprakész vezetése: tervek, leírások, építési napló
  • Az átadásokhoz szükséges feladatok koordinálása
  • Műszaki átadás-átvétel koordinálása, dokumentálása

Elvárások

Ideális jelöltünk a következő kompetenciákkal rendelkezik:

  • Minimum épületgépész technikusi végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (e-mail, Excel, Word, AutoCad)
  • Kiviteli tervek rajzolvasása
  • Aktív részvétel a feladatok megoldásában
  • Kezdő, tanulni, fejlődni akarók jelentkezését is várjuk, megtanuljuk együtt a szakmát!
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Főiskolai vagy egyetemi épületgépész végzettség
  • Nagyobb kivitelezésekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos, eltökélt, támogató, inspiráló közegben, barátságos, családbarát környezetben dolgozhatsz
  • Önálló és felelősségteljes feladatokkal foglalkozhatsz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Játéksarok

Céginformáció

Idén már 10 éve szakértője vagyunk a minőségi generál épületgépészeti kivitelezés piacának.
Jól bánsz az emberekkel és pörgős vagy? Szeretsz csapatban dolgozni? Köztünk a helyed, ha otthonosan mozogsz az épületgépészet területén és úgy érzed, szívesen támogatnád csapatunkat!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű fényképes önéletrajzod, fizetési igény és várható munkakezdés megjelöléssel várjuk jelentkezésed!