Épületgépész projekt raktáros

  • Cég neve

    ECONIX Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Épületgépészeti kivitelezési munkákon történő raktár vezetése, a beérkező áruk bevételezése és kiadása, alvállalkozók kiszolgálása
  • Raktárkészlet nyomon követése, rendelési igények összeírása, szállítólevelek kezelése
  • Teherautóról történő le, - és felrakodás, anyagmozgatás
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal, áruszállítókkal

Elvárások

  • Legalább alapszintű épületgépész szakmai ismeret, anyagismeret
  • Raktározási tapasztalat, szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Felelősségtudat, önálló, igényes munkavégzés
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Targoncavezetői engedély előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, 20 éves szakmai múlt, hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Összetartó, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem, karrier építési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények, modern irodaház, korszerű munkaeszközök, munkaruha
  • Ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek a cég telephelyén (konditerem, streetball pálya)
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Igény esetén szálláslehetőség a cég telephelyén (Budaörs)
  • Heti 5 nap, napi 8 órás munkarend a projekt helyszínén

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a hazai épületgépész piac meghatározó szereplőjeként Termelési osztályának bővítéséhez keres új kollégát Projekt raktáros munkakörbe.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.