Épületgépész műszaki előkészítő

  • Cég neve

    ''THERMO ÉPGÉP'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Üllői út 809/a.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A kivitelezés alatt álló munkák műszaki feldolgozása
  • Esetleges tervmódosítások elkészítése
  • Beszállítók és alvállalkozók versenyeztetése
  • A projektek folyamatos dokumentálása
  • Projektvezető munkájának segítése, műszaki, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Terv legyűjtések, beszállítói versenyeztetés, megrendelések kezelése
  • Műszaki összehasonlító táblázatok elkészítése
  • Projektek lezárásának előkészítése, átadási dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Minimum középfokú épületgépész végzettség
  • Aktív részvétel a feladatok megoldásában
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (e-mail, Excel, Word, AutoCad)
  • Számítógép alkalmazási gyakorlat; gyors és kreatív munkavégzés informatikai eszközökkel.
  • Kezdő, tanulni, fejlődni akarók jelentkezését is várjuk
  • Precizitás, gyorsaság, megbízható munkavégzés, leleményesség, hatékonyság
  • Nyitottság a sokfajta tevékenységre, összetett gondolkodásra, döntéshozatali képesség, felelősségvállalás a saját munkára

Előnyt jelent

  • Technikusi, főiskolai, egyetemi épületgépész végzettség
  • Kivitelezésekben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Winwatt felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Tapasztalt projektvezetők mentor támogatása
  • Az épületgépész mérnöki szakma alapok megszerzése
  • Széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége, a szakma fő sodrában dolgozó tapasztalt vezetőktől
  • Kiváló karrier és előrelépési lehetőség, előrelépési lehetőség akár projektvezetői szintre
  • Részvétel az aktuálisan futó legnagyobb épületgépészeti projektekben
  • Szakmai fejlődési és képzési lehetőségek biztosítása
  • Stabil munkahely, oldott hangulatú, de komoly alapokon nyugvó szervezet
  • Dinamikus, fiatalos légkör
  • Magas színvonalú munkaeszköz park, kellemes munkakörnyezet és rugalmas munkafeltételek
  • Prémium márkák képviselete
  • Családbarát munkahely
  • Céges telefon magánhasználatra is
  • Pályakezdő mérnököknek kiváló lehetőség a szakmai alapok elmélyítésére és a magyarországi épületgépészeti szakmába történő bevezetésre

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő