Épületgépész mérnök (Miskolc)

  • Cég neve

    Volánbusz Közlekedési Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, József A. út 70.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • társasági szinten, az épületgépészeti feladatok támogatásának és ellenőrzésének az ellátása,
  • az épületgépészeti beruházási és karbantartási munkák koordinálása, szerződéseinek az előkészítése, a szerződésben foglaltak teljesülésének folyamatos ellenőrzése;
  • az épületgépészeti beruházási és karbantartási munkák műszaki ellenőrzése, építési naplók, felmérési naplók és számlák ellenőrzése;
  • az épületgépészeti rendszerek, valamint a sűrített levegő csőhálózat és légtartályok műszaki ellenőrzésének az elvégézése;
  • az épületgépészeti beruházási és karbantartási tervek előkészítésében való közreműködés, piackutatás végzése, javaslat összeállítása, a terv-tény adatok folyamatos figyelése, elemzése;
  • az épületgépészeti rendszerek rendszeres ellenőrzésének felügyelete, valamint engedélyezési és üzembe helyezési eljárások lebonyolítása;
  • versenyeztetési, közbeszerzési eljárással összefüggő feladatok végrehajtása;
  • a számlakezelés, és az SAP-ban történő adatrögzítés ellátása;
  • hatóságok részére adatszolgáltatás készítése, velük való kapcsolattartás;
  • a szerződésben foglaltak alapján az építési beruházás, karbantartás vagy szolgáltatás teljesítésének az igazolása.

Elvárások

  • állami szakirányú felsőfokú végzettség – mérnöki diploma,
  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 1 éves tapasztalat;
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • logikus gondolkodás;
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • nagyvállalatnál szerzett tapasztalat;
  • közlekedési cégnél szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Számos juttatásunk közül néhány:

  • várható bruttó alapbér: 625 000 Ft,
  • 3 éves bérmegállapodás alapján 2025. és 2026. évre is garantáljuk a legalább inflációt követő bérfejlesztést;
  • egyéb juttatások (SZÉP kártya, év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés);
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • országos szabadjegy - hozzátartozók részére is - 226.800 Ft/év értékben;
  • vállalati országbérlet - munkavállalónk 1250 Ft-os igénylési díj ellenében külön menetjegy megváltása nélkül utazhat Magyarország települései közötti helyközi forgalomban a MÁV-START, a GYSEV kijelölt járatain és Budapest közigazgatási határán kívül a MÁV-HÉV járatain;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

Döntésedhez az alábbi információk is fontosak lehetnek:

  • munkavégzés helye: 3527 Miskolc, József A. út 70. lesz;
  • a munkaviszony időtartama határozatlan;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal;
  • önéletrajz leadása a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Céginformáció

A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási telephelyet és 137 autóbusz-állomást üzemeltető, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú állami vállalat. Országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk 2023-ban 607 millió utast szállított.

Közel 17.000 munkavállalónk dolgozik azon, hogy utasaink számára minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthassunk.

Tartozz te is közénk!

Ha tetszett, amit eddig olvastál, jelentkezz!

Önéletrajz leadása a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Jelentkezésed leadása előtt, kérjük, olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat a honlapunkon.