Épületgépész koordinátor (XIII.kerület)

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Ingatlanüzemeltetés épületgépészeti feladatainak tervezésében, szervezésében, illetve irányításában való részvétel;
  • Épületgépészeti berendezések karbantartási feladatainak ütemezése, a munkavégzés egyeztetése az alvállalkozókkal;
  • Területbejárások, felmérések végzése, ajánlatok készítése, kisebb kivitelezési, felújítási munkák szervezése, koordinálása és ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal és a megrendelő képviselőjével;
  • Ingatlanüzemeltetés épületgépészeti feladatainak adminisztrációja;
  • Riportok, statisztikák készítése a vezető részére;
  • Épületgépészeti, fűtéstechnikai, klímatechnikai észrevételek és javaslatok kidolgozása, hibák feltárása, megoldási javaslatok összeállítása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Épületgépész technikus vagy általános gépésztechnikus végzettség;
  • 1-2 éves épületgépészet területén szerzett szakmai, gyakorlati tapasztalat;
  • Épületgépészeti szerelési munkafolyamatainak ismerete;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook);
  • Magas fokú problémamegoldó képesség, rugalmasság és önállóság;
  • Jó kommunikációs készség a megrendelővel és a szerelőkkel egyaránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • TERC VIP program ismerete.

Amit kínálunk

  • Épületgépészet területén rövid időn belül széles körű szakmai tapasztalat megszerzése;
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektíva;
  • Pályakezdők hatékony integrációja a munka világába;
  • Stabil, hosszú távú munka;
  • Karrierlehetőség;
  • Kulcsos autók használata;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Minőségi, modern támogató környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Egyéb információ

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. (Agora irodaház)

Munkaidő:
H-CS 7:30-16:30
P 7:30-14:00