Épületgépész karbantartó (XXI. kerület)

  • Cég neve

    UNI-FM Kft.

    1212 Budapest, Táncsics Mihály u. 92. - Jedlik Ányos Gimnázium

  • Fizetés

    Bruttó 690e - 730e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • létesítmények teljeskörű üzemeltetése (változó munkakörnyezet);
  • éves karbantartás terv szerinti elvégzése;
  • épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;
  • szakági alvállalkozók felügyelete, együttműködés velük;
  • együttműködés más szakági karbantartó kollégával.

Elvárások

  • épületgépész szakképesítés;
  • más szakmákban jártasság;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat, megbízhatóság;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: 1212 Budapest, Táncsics Mihály u. 92. - Jedlik Ányos Gimnázium

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Bruttó 690.000,-730.000,- forint
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • havi nettó 12.500.- cafeteria juttatás;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • kulcsos autó a munkavégzéshez
  • céges mobiltelefon.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A társaság stabil gazdasági hátterű magyar tulajdonú vállalkozás, mely több mint 20 éve működik, mint a LATEREX építőipari cégcsoport létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalata.
A munkaidő hétköznaponként reggel 7:30 és 16:00 között zajlik.