Épületgépész ajánlatadó mérnök

  • Cég neve

    VENTRADE Épületgépészeti Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Bazsalikom utca 58.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • tenderdokumentációk megismerése, feldolgozása és mennyiségi ellenőrzése, építészeti és épületgépészeti tervekből anyagkigyűjtés,
  • beszállítói és alvállalkozói árajánlatok bekérése, feldolgozása (műszaki, ár- és verzióösszehasonlítások készítése, döntéselőkészítés),
  • egyeztetés a megbízó/ajánlatkérő képviselőivel, egyeztetés a projektvezetőkkel, műszaki észrevételek és javaslatok kidolgozása,
  • árajánlatok, ajánlati dokumentációk összeállítása, ellenőrzése,
  • nyertes ajánlatok kivitelezési munkáinak utánkövetése,
  • a kivitelezési és a beszerzési csapatok támogatása,
  • a munkakörhöz tartozó általános adminisztratív feladatok (minőségtanúsító bizonylatok beszerzése, információs adatbázisok frissítése, stb.).

Elvárások

  • épületgépész végzettség (akár technikus, akár mérnöki diploma) és/vagy szereléstechnikai ismeretek,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • magas fokú szervezőképesség, gyors reagálási képesség a megoldandó feladatokra,
  • magas szintű MS Office (Excel, Word, Outlook) felhasználói ismeretek,
  • magabiztos, önálló és felelősségteljes munkavégzés (mivel nagy költségvetésű projektek beárazásáért leszel felelős),
  • terhelhetőség, rugalmasság, határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség,
  • felelősségtudat, igényes és önálló munkavégzés,
  • legyél csapatjátékos, nyitott és kommunikatív.

Előnyt jelent

  • rendelkezel felsőfokú épületgépész mérnöki vagy technikusi végzettséggel,
  • szereztél már tapasztalatot ipari méretű létesítmények kivitelezési területén (gyártócsarnokok, iroda- és társasházkomplexumok, szállodák, stb.),
  • beszélsz legalább egy idegen nyelven (angol, német),
  • magabiztosan használod az AutoCAD programot,
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk

  • egy biztos anyagi és szakmai háttérrel rendelkező, 25 éve elismert és stabilan növekvő épületgépészeti kivitelező cég munkatársa lehetsz,
  • a magyar magánszemély tulajdonosaink aktívan részt vesznek a napi szakmai munkában, akik ajtaja mindig nyitva áll majd előtted,
  • folyamatosan támogatjuk a szakmai fejlődésed,
  • biztosítjuk a feladataid ellátásához szükséges modern technikai eszközöket (mobiltelefon, tablet, laptop, több monitor),
  • fiatalos csapat, akikkel évente több alkalommal csapatépítő rendezvényeken is részt vehetsz,
  • piaci átlag feletti jövedelem (teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés),
  • teljesítményarányos premizálás,
  • szabad hétvégék,
  • vonzó béren kívüli juttatások (munkába járás támogatása, mobiltelefon magánhasználat, stb.),
  • a munkanapod kávéval, üdítővel és tisztított vízzel, heti masszázzsal tesszük komfortossá.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyar tulajdonosaink és hosszú évek óta elkötelezett kollégáink közös munkájával értük el, hogy meghatározó szereplőjévé váltunk a magyar épületgépész kivitelezési piacnak. Számos nagyberuházó és generálkivitelező „kiemelt épületgépész” partnerként kezel bennünket, mert gyorsak és stabilan megbízhatóak vagyunk. Csatlakozz hozzánk, legyél részese a sikerünknek, amelyhez minden szakmai és anyagi támogatást biztosítunk a számodra!
Munkaadó: VENTRADE Épületgépészeti Zrt. (alapítva 1998)
Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Bazsalikom utca 58.
Munka típusa: napi 8 órás alkalmazotti jogviszony, általános irodai munkarend

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.
Már várjuk a Veled közös munkát!