Épületfelügyeleti diszpécser

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Hajdú-Bihar

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Készen áll arra, hogy egy dinamikus karrierútra lépj? Lelkes munkatársakat keresünk partnercégünk csapatába épületfelügyeleti diszpécserként.

Főbb feladatok, munkák:

  • Telephelyen található épületek felügyeleti rendszereinek figyelemmel kísérése
  • Szükség esetén azonnali beavatkozás a létesítmények biztonsága érdekében
  • Időszerű riasztások végrehajtása és kapcsolatfelvétel az érintett kollégákkal a meghatározott válaszidőn belül
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal a problémák hatékony kezelése és megoldása érdekében
  • Helpdesk-szolgáltatások nyújtása a helyszínen
  • Különböző osztályoktól érkező kérések fogadása és jegyek kiállítása a kijelölt alkalmazás segítségével
  • Biztosítani az összes kérés és megoldás pontos dokumentálását
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Képesség a pörgős környezetben való munkavégzésre
  • Fokozott figyelem a részletekre
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors döntéshozatali képesség
  • Fiatalos, pozitív személyiség
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Értékes tapasztalatszerzés az épületfelügyelet és a létesítménygazdálkodás területén
  • Támogató és együttműködő csapatkörnyezet
  • Lehetőség arra, hogy egy világszerte elismert vállalatnál építsd karriered
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!