Épület Karbantartási Gépész Szakértő

  • Cég neve

    LEGO Manufacturing Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb játékgyárának munkájában? Dolgozna olyan vállalatnál, amelynek termékei gyerekek és felnőttek millióinak szereznek örömet világszerte?Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat tagjaként kipróbálja, mire képes: pályázza meg a LEGO Manufacturing Kft. pozícióját!
Milyen feladatokat lát el nálunk egy Gépészeti Szakértő?

  • Épületgépészeti komfort és technológiai gépészeti rendszerek tervszerű megelőző karbantartási feladatainak szervezése, végrehajtása, külső vállalkozókkal történő végrehajtatása
  • Hibakeresés, a felderített hibák elhárítása, a javítási folyamat dokumentálása
  • A gépészeti rendszerek felügyelete, üzemeltetése, építése, karbantartása, üzemzavarainak elhárítása
  • A területen dolgozó mérnök munkatársak szakmai támogatása
  • A gépészeti üzemviteli utasítások fejlesztésében való aktív részvétel, munka-utasítások készítése

Elvárások

  • Releváns középfokú szakképzettség (Mechatronikai technikus /OKJ 54 523 04/ vagy Épületgépész technikus /OKJ 54 582 01/)
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Teljeskörű önálló munkavégzés
  • Műszaki rajzok olvasása és helyszíni vázlatrajzok készítése
  • Alap szintű informatikai ismeretek (irodai alkalmazások ismerete, tablet kezelése)
  • Rugalmasság: adott esetben túlórákra és hétvégi munkavégzésre lehet számítani

Amit kínálunk

  • Gyermekgondozási távollét és gyermekvállalási támogatás – Extra támogatást biztosítunk erre a meghatározó időszakra.
  • Biztosítások – Minden kollégánk kiterjedt élet- és balesetbiztosításban részesül.
  • Mentális jóllét – Szeretnénk megfelelő figyelmet fordítani a mentális jóllétedre, ezért számos helyi kezdeményezéshez és programhoz tudsz majd csatlakozni, mely ezt a célt szolgálja, illetve hozzáférést adunk a Headspace alkalmazáshoz is.
  • Dolgozói kedvezmény – Már az első munkanapodtól kezdve jogosult leszel programunkra, melynek keretében LEGO termékeket tudsz kedvezményesen vásárolni.
  • Bónusz – Mindent megteszünk annak érdekében, hogy sikereinket közösen érjük el, és az elért eredményeket bónusz rendszerünk szerint honoráljuk.
  • Rugalmas munkavégzés – Globális irányelveinkkel összhangban lehetőséged lesz rugalmasan dolgozni – akár irodából, akár otthonról.

Céginformáció

A LEGO® Csoport hazai gyára a világ öt LEGO® gyárának egyike, amelyek három kontinensről látják el az ikonikus építőkockákkal a gyerekeket és felnőtteket szerte a világon. Hazánkon kívül jelenleg Dániában, Csehországban, Mexikóban és Kínában folyik termelés, de a tervek szerint 2025-ig további két új gyártóhely is épül az Amerikai Egyesült Államokban és Vietnámban. A nyíregyházi LEGO® gyár 2014-ben kezdte meg működését, jelenleg több mint 3100 dolgozót foglalkoztat és a gyártás teljes folyamatát lefedi, az alapanyagtól egészen a késztermékig.

Randstad legvonzóbb munkahelyeket rangsoroló Employer Brand kutatásában a nyíregyházi LEGO Manufacturing Kft. lett az év legvonzóbb munkahelye 2024-ben!