Épület-biztonsági manager ( Készenléti mérnök)

  • Cég neve

    Millenia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 650e Ft havi bér Nettó 100e - 300e Ft negyedéves jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Társaságunk, a Millenia Zrt. a magyar épület-üzemeltetési piac egyik legrégebbi, neves szereplője, 25 éve vagyunk jelen kiváló munkatársakkal, multinacionális megrendelők körével.

Munkaszervezésünk egyedülálló, munkánkat kizárólag elektronikus úton szervezzük, dokumentáljuk, a papírhalmok a múlté!

Feladatok, melyek rád várnak:

  • épületeink eszközeinek, berendezéseinek nyilvántartása, beosztása;
  • biztonsági dokumentációk, információk létrehozása, kezelése, ellenőrzése;
  • ügyelet biztosítása;
  • különleges helyzetek kezelése, irányítása;
  • ellenőrző látogatások szervezése, biztonsági bejárásokon való részvétel;
  • tűzvédelmi-, munkavédelmi-, egészségvédelmi rendszerek telepítése, karbantartási-, és működés-ellenőrzése.

Amit mi biztosítunk számodra:

  • Teljeskörűen bejelentett, szerződött munkakör, munkaidőkeretben.
  • Jogszabályok szerinti szabadság, munkaidő.
  • Kiforrott cégkultúra, világos célok, jó kommunikáció.
  • Kiváló munkakörnyezet, felkészült, igyekvő kollégák.
  • Részleges otthoni munkavégzés.
  • Jelentős összegű, teljesítménytől függő negyedéves prémium (amely átlagos részét jelen hirdetés fizetési részében szerepeltetjük, de ennél több is lehet).
  • A munkát telefonnal, laptoppal, és személygépkocsival segítjük.

Amit mi várunk el tőled:

  • felsőfokú műszaki-mérnöki végzettség tűzvédelmi-, munkavédelmi, villamos-, gépészmérnöki, vagy EHS szakértői területen
  • erős felhasználói számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány, tapasztalt gépkocsi vezetői ismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent számodra, ha:

  • 3-5 év üzemeltetői-, üzembiztonsági- esetleg kivitelezői gyakorlat.
  • Terc költségvetés készítő program ismerete;
  • ArchiCad vagy AutoCad ismerete;

Kérjük, küldd el vagy töltsd fel rövid, fényképes önéletrajzodat telefonszámmal, add meg fizetési igényedet, s mi igyekszünk gyorsan jelentkezni!
Ha elküldöd bizonyítványodat is, még gyorsabb az ügyintézés!
Kérjük feltétlenül add meg kb. lakhelyed kerületszinten, vagy Budapesten kívül helység szerint.

Kérjük vedd figyelembe a megadott fizetési lehetőségeket, melyek a végezettség, tapasztalat függvényében tudunk pontosítani, kereten belül.
Az épület-üzemeltetés biztos munka, fix fizetés és nálunk a prémium is automatikus!
A munka 100%-ban bejelentett, szerződéses, munkaidőkerettel, rendes szabadsággal, a jogszabályok szerint. Cégünk megbízható adózó státusszal rendelkezik.