Prozesstechnik Kropf Hungaria Kft. logo

Eplan tervező

  • Cég neve

    Prozesstechnik Kropf Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Berkenyefa sor

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • épületvillamossági projekteken erős- és gyengeáramú tervek készítése
  • társtervezőkkel való egyeztetés
  • Eplan tervezőprogram használata
  • belföldi projekteken való részvétel, szükség esetén utazással
  • műszaki tervezés támogatással
  • építési kooperációkon, helyszíni felméréseken való részvétel
  • szoros együttműködés a szakági kollégákkal
  • tervdokumentáció elkészítése, ellenőrzése
  • több pólusú villamos elosztószekrény tervek készítése

Elvárások

  • önálló és rugalmas munkavégzés, döntési képesség
  • proaktivitás és megoldás orientáció
  • kiváló kooperációs- és szervezőkészség
  • precizitás, minőségi szemlélet érvényesítése

Előnyt jelent

  • előny: német nyelv tudása

Amit kínálunk

  • magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség ( szakmai képzések)
  • versenyképes bejelentett jövedelem
  • cafetéria
  • rugalmas munkaidő
  • átlagon felüli munkahelyi és műszaki környezet
  • fiatalos csapat
  • céges rendezvények
  • központi munkavégzés helye: Győr

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ipari épületautomatikai és gyártás technológiai rendszerek kialakításával foglalkozó német tulajdonú, dinamikusan fejlődő, biztos alapokon álló győri cég keres Eplan tervező kollegát.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük nettó bérigény megjelölésével csatolja szakmai önéletrajzát!