Építőmérnök - technikus (mélyépítés)

  • Cég neve

    Kiss Épületgépész Kft.

  • Munkavégzés helye

    7090 Tamási

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatban lévő építőipari (szennyvíz, vízellátás, csatornázás, közmű, gázellátás, útépítés) projektekben való részvétel – tapasztalattól függően:
  • Előkészítésben
    • a projektek adminisztratív támogatása és utókövetése, projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása, vállalkozói szerződések előkészítése,
    • anyagszámítások, árajánlatok készítése, tervdokumentációk ellenőrzése, összefoglalók és költségelszámolások készítése,
    • projektekhez kapcsolódó beszerzések ütemezése, szervezése.
  • Munkaterületen
    • a projektek helyszíni műszaki irányítása, alvállalkozók koordinálása, munkájuk szervezése,
    • kivitelezési tervek ellenőrzése, az ütemtervnek megfelelő haladás, minőség és határidő betartatása, beavatkozás a kritikus pontokon,
    • építőanyag és eszköz szükséglet felmérése és helyszíni biztosítása, anyagszállítás koordinálása, gépek és építési anyagok felhasználásának kontrollálása,
    • havi felmérések elkészítése, építési napló jogszabályoknak megfelelő vezetése.
  • Projektvezetői szinten
    • a projektek teljes körű koordinálása és irányítása (műszakilag és pénzügyileg egyaránt),
    • kooperációkon való aktív részvétel, változtatási kérések konstruktív megoldása, ár- és egyéb tárgyalások lefolytatása,
    • építésvezetők, művezetők, előkészítők irányítása,
    • cégvezetés (ügyvezető és üzletágvezető) rendszeres tájékoztatása,
    • közmű szolgáltatói és hatósági egyeztetések szakmai támogatása,
    • E-napló vezetés, adatszolgáltatások feldolgozása és kiadása, ütközések feltárása és feloldása,
    • alvállalkozási és szállítási szerződések előkészítése, jóváhagyása,
    • kivitelezési fázisban felmerülő kérdések és problémák kezelése.
  • kapcsolattartás különböző érintettekkel, munkakörnek megfelelően (szerződött vállalkozókkal / alvállalkozókkal, gyártókkal és beszállítókkal, a megrendelő helyszíni képviselőjével / megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, szakági tervezőkkel)

Elvárások

• Legalább 2-3 éves releváns építőipari, előkészítői, művezetői vagy építésvezetői, vagy projektvezetői szakmai tapasztalattal rendelkezel,
• építőmérnöki területen szereztél közép- vagy felsőfokú szakirányú műszaki végzettséget,
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előnyt jelent

• Motivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat keresel,
• önálló vagy, megbízható és precíz a munkádban,
• hatékony vagy és együttműködő a csapatmunkában.

Amit kínálunk

  • Kiemelt, stabil fizetés (tapasztalattól függően akár havi nettó 500.000 – 1.000.000 Ft + éves bónusz vagy mozgóbér)
  • céges autó vagy útiköltség-térítés
  • albérlet támogatás
  • laptop, mobiltelefon
  • kávé, gyümölcs, nasi a konyhában egész nap
  • munkavégzés helye igényes és modern irodában, a Balaton közelében (Tamásiban)
  • szakmai tréningek
  • szabad hétvégék
  • jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Kiss Épületgépész Kft. Tolna megye egyik vezető építőipari vállalkozása. 2022-ben 3 milliárd forintos nettó árbevételt ért el a cég, KKV kategóriában pedig elnyertük a DreamJo.bs által meghirdetett Szerethető Munkahelyek Díjat. Megrendelőink termelő, gyártó cégek, önkormányzatok, nagyobb építőipari generálkivitelezők, a versenypiac szereplői. Épületgépészeti projektjeink mellett nagy arányban végzünk közmű és mélyépítési kivitelezéseket is.

Mellékelt önéletrajzzal és tapasztalattól függően, a fizetési igény megjelölésével