BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. logo

Építőmérnök műszaki ellenőr

  • Cég neve

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Kalotaszeg u. 31.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • te fogod végezni a beruházási projektek műszaki ellenőrzését (végzettséged és jogosultságod függvényében)
  • részt fogsz venni a munkaterületek átadásán, üzembe helyezésekben és műszaki átadás-átvételeken
  • hiba- és hiányjegyzékeket fogsz összeállítani, majd a kijavított hibákat ellenőrzöd
  • részt veszel a kiviteli tervek tervzsűrijén, a beruházások kooperációján, ahol észrevételeket és javaslatokat tehetsz
  • közreműködsz a projektek és a (köz)beszerzési eljárások műszaki előkészítésében

Elvárások

  • érdekeljen a műszaki ellenőri pálya
  • építőmérnök végzettséged legyen
  • igazolható (min. 3 év) műszaki területen végzett tapasztalatot (tervezés, műszaki előkészítés, beruházás lebonyolítás, projektmenedzsment)
  • munkádat önállóan és felelősségteljesen végezd

Előnyt jelent

  • ha rendelkezel Magyar Mérnöki Kamarai tagsággal (ME-É jogosultsággal)
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte

Amit kínálunk

  • ha még nem rendelkezel vele, segítünk a Magyar Mérnöki Kamarai jogosultság megszerzésében
  • segítünk és támogatunk a műszaki ellenőri feladatkör elsajátításában
  • egy közművállalat biztonságát és kiszámíthatóságát nyújtjuk
  • közműcégként folyamatosan biztosítunk projekteket
  • az általunk kínált munkarend lehetővé teszi, hogy több szabadidőd legyen a hétköznapokon is
  • fővárosi projektekben veszel részt, ezért nincs állandó utazás az országon belül
  • a betanulási időszakot követően feladataidtól függően akár heti 2 napot home office-ban is dolgozhatsz
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben
  • a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: negyedévente a teljesítményedtől függően pénzbeli juttatást kaphatsz
  • nagy szervezet vagyunk, nálunk mégis családias, segítőkész hangulatot fogsz megtapasztalni

A munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd, el részünkre a Jelentkezem gombra kattintva.