Építőmérnök

  • Cég neve

    De Barro Kft.

  • Munkavégzés helye

    2835 Tata, Szabadság utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel a kivitelezési munkák előkészítésében (ajánlatadási szakaszban)
  • Kiviteli munkák támogatása (kiviteli szakaszban)
  • Kapcsolattartás a megbízóval, megrendelővel és az illeszkedő szervezetekkel és az alvállalkozókkal
  • Projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása és dokumentálása, a tevékenységek pontos specifikálása, ütemezése, az ütemezésben meghatározott feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Építőmérnök / földmérő mérnöki /térinformatikai végzettség vagy hasonló mérnöki végzettség.
  • Lehetsz tapasztalt, pályakezdő vagy végzős egyetemista is.
  • MS Office, AutoCAD, Civil3D programok magabiztos ismerete vagy betanítunk szívesen
  • Tervolvasási készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Idegennyelv ismeret nem szükséges

Amit kínálunk

  • Albérleti támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség – színvonalas projektek
  • Versenyképes, bejelentett fizetés
  • Kiváló munkakörülmények, támogató légkör

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk 2005-ben alakult családi vállalkozásként. Az építőipar szinte minden szegmensében megjelenünk. Munkáinkat céljainkhoz híven, minőséget és maradandót alkotva, legjobb szakmai tudásunk és tapasztalataink alapján végeztük el.
2005-től a folyamatos fejlesztéseknek, beruházásoknak és bővítéseknek köszönhetően 7 cégből álló cégcsoportként vagyunk jelen a piacon.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!