Építőipari projektvezető - ingatlanfejlesztés

  • Cég neve

    AKM METAL PLUSZ Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az új kolléga kezébe veszi legújabb ingatlanfejlesztési projektünk vezetését Nyíregyházán, mely egy 38 lakásos társasház építése - a megszokottól teljesen eltérő üzemeltetési modellel.
Önállóan irányítja, támogatja a lakások értékesítésnek szervezesét, az anyagbeszerzést, alvállalkozók megbízását, az építésvezetést, a tervezőkkel és hatóságokkal történő kapcsolattartást. Gyakorlatilag egy önálló céget vezet.
A háttértámogatást acélszerkezetgyártó és építőipari generálkivitelező vállalkozásunk csapata biztosítja - új csapattagunk viszont kőkeményen összehangolja a munkát, gondoskodik arról, hogy minden a "helyén legyen".

A feladat olyan embernek való, aki önállóan képes dönteni, felelősséget vállalni - de elég alapos ahhoz, hogy a részleteket folyamatosan vizsgálja, képes legyen előre gondolkodni, stratégiát építeni, célokat kitűzni. És a jövőben akár még komolyabb feladatkat is vállalni.

Elvárások

Építőmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség - de leginkább hasonló területen szerzett gyakorlat.
Önállóság, határozottság.
Angol vagy német nyelvtudás.

Előnyt jelent

Nyíregyházi vagy Kelet-magyarországi lakóhely.

Amit kínálunk

Teljeskörű önállóság - a háttércsapat és a cégvezetés maximális támogatásával.
Folyamatosan fejlődő céges háttér.
A kreativitás, önálló ötletek megvalósíthatósága.

Céginformáció

Az AKM METAL PLUSZ Kft. folyamatosan fejlődő acélszerkezetgyártó- és építőipari kivitelező vállalkozás, mely több telephelyen gyárt szerkezeteket, valamint Magyarország és Európa számos helyszínén telepít acélszerkezeteket, szárazépítési- és légtechnikai kivitelezéseket végez, napelemes rendszereket telepít. A díviziók önállóan működnek - de segítik, kiegészítik egymást, ha szükséges.
Új projektünk egy 38 lakásos társasház építése és üzemeltetése - egy a régióban még nem alkalmazott, új üzemeltetési modellel. Fejlesztési elképzeléseink megvalósításhoz a kereskedelem, marketing, gyártáselőkészítés, mérnöki tevénységek több területére is keresünk önálló, kreatív kollégákat - akik velünk közösen kívánják építeni a jövőt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás előtt gondolja át, elég bátor-e beleugrani egy teljesen új hozzáállást igénylő feladatba!
Aztán nyomja meg a "Jelentkezem" gombot, küldje el önéletrajzát és pár sort arról, hogy miért Önt válaaszuk!
Köszönöm!