Építőipari projektmenedzser

  • Cég neve

    NÁDOROFFICE INVEST Kft.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 600e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • építőipari projekteken belüli feladatok ellátása
  • a projektek végrehajtásához szükséges beszerzések, szerződéskötések és egyéb dokumentálási feladatok elvégzése
  • a projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának folyamatos összehangolása, általános koordinációs feladatok ellátása
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, megbízott szakági (gépész / villamos/ stb.) tervezőkkel
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • a projekt átfogó pénzügyi tervének támogatása
  • Építési E-napló naprakész vezetése
  • a cégcsoport összes projektjeinek műszaki támogatása

Elvárások

  • Építő- vagy építészmérnök végzettség
  • Komplex műszaki dokumentációk, szakági tervek értelmezése
  • Beruházás terén szerzett tapasztalat, pályázati műszaki dokumentáció készítése
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • E-napló gyakorlat
  • Hatályos jogszabályok és előírások naprakész ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil, hosszútávú állás lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet
  • Cégautó, Telefon