Építőipari projektmenedzser

  • Cég neve

    ELEVEN KFT.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szeretnél az építőipar egyik legmenőbb területén dolgozni? Az Eleven Kft. tapasztalt Építőipari projektmenedzsert keres vízicsúszda-ipari projektjeihez. Ha szeretnél gondoskodni róla, hogy a csúszdák és a vizes játékok elkészüljenek a nyárra, bejárnád hazánk és a környező országok fürdőit, és 100%-os a kommunikációs készséged, jelentkezz csapatunkba!

A munkavégzés helye óbudai irodánk, és projekthelyszínek kül- és belföldön.

Elvárások

- gond nélkül megy a projektek operatív irányítása, végigkövetése és szerződéses hátterének betartása.
- a terepmunkán túl az irodai munkával is megbirkózol, és tudod tartani az „építőipar tempóját”.
- jó kommunikációs készségekkel rendelkezel, azaz bármelyik részlegünkkel szót értesz, a külső partnerekkel is rendezni tudod az esetleges problémákat, és nem tartasz a kapcsolatfelvételtől új és meglévő alvállalkozóinkkal.
- át tudod látni a projekteket, illetve hosszú távú tervekkel, precíz és naprakész adminisztrációval, és sávos ütemtervekkel tudod segíteni a munkánk menetét.
- rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal, és szakirányú végzettséggel.
- alapszinten beszélsz angolul.
- legalább 3 év építőipari tapasztalattal és magasépítészeti szakiránnyal rendelkezel

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel a környező országok valamelyik nyelvének ismerete, illetve az ajánlólevél és referencialista.

Munkahelyi extrák

  • Masszázs
  • Játéksarok

Céginformáció

Az Eleven Kft. egy családi vállalkozásból vált a hazai vízicsúszda-ipar piacvezető szolgáltatójává, de a szenvedélyünk nem ér véget a csúszdáknál: vizes élményelemekkel, csúszdaelektronikával, tervezéssel és tematizációval is foglalkozunk, és már több mint 200 helyszínen, több mint 30 országból találkozhatnak a fürdőzők a munkáinkkal.

Számunkra nincs túl nagy álom vagy túl kicsi feladat! Szeretjük az új kihívásokat és szívesen osztjuk meg tapasztalatainkat. Ha tanácsadásban, kivitelezésben, létesítmény-üzemeltetésben van szüksége segítségre, akkor szolgálatára állunk. A tervezés, saját élményelemeink gyártása, a kivitelezés és a karbantartás is nálunk mind házon belül zajlik, így egyedi élményelemekkel és valós építőipari tapasztalattal tudunk szolgálni Önnek.

Küldd el fényképes önéletrajzod és nettó bérigényed.