Építőipari projektelőkészítő ügyfélmenedzser

  • Cég neve

    LANBER HOLDING Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Bethlen Gábor utca 40.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 700e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Lanber egy prémium ingatlanokat, saját beruházásban fejlesztő hazai vállalkozás. Keressük projektelőkészítő munkatársukat, aki az ügyfél kapcsolattartásban is részt vesz. Szeretnél részese lenni egy fiatal és lelkes csapatnak akikkel együtt fejlődhetsz és maradandó értéket teremtesz?

Mi lesz a feladatod:

  • Árazatlan költségvetés készítesz a tervezőtől kapott tervek alapján és
  •  anyagszükséglet számítása az árazatlan költségvetés alapján.
  • Kivitelezési ütemterv készítése a projektvezetővel együttműködve és
  •  anyagszükséglet ütemterv összeírása a kivitelezési ütemterv alapján.
  • Közmű igénylése és koordinálása az új telkek megvásárolásakor.
  • Ügyfélkezelés az értékesített ingatlanok tekintetében.
  • Árajánlat készítés az ügyfelek által kért többletköltségekre, munkákra.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal tudsz a megadott email címen.

Elvárások

  • Legalább egy éves projekt előkészítői tapasztalat
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Építészmérnöki végzettség
  • FMV végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett teljes munkaidős állás
  • Rugalmas időbeosztás
  • Modern iroda és informatikai eszközök exkluzív környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Kellemes, családias irodai légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Vállalatunk olyan hazai ingatlanok fejlesztésére törekszik amely minőségi, modern, emberközpontú otthont ad vevőinknek. Tudjuk, hogy az új ingatlan megvásárlása mind a beruházó, mind a vevő számára jó befektetés.
Lakásainkat úgy álmodtuk meg, hogy az nem csupán a bennük tartózkodásra, hanem a praktikusságra és szerethetőségre tervezett minőségi élettereket alkosson kedvező áron.
Elhivatásunk, hogy minél több Magyarországon élő állampolgárnak és családjának tudjunk stabil, jól fizető megélhetőséget biztosítani munkahelyeink betöltéseivel amellett, hogy minél több ügyfelünk vegye birtokba elégedetten álmai otthonát.

A jelentkezés gombra kattintva kérlek csatold fényképes önéletrajzodat.