Építőipari műszaki vezető

  • Cég neve

    SALIO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 195-197.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A projektek menedzselése, a kivitelezés műszaki irányítása
  • A kivitelezési projektek pénzügyi kontrollja
  • A kivitelezésében részt vevő alvállalkozók és egyéb foglalkoztatottak munkájának koordinálására és irányítására kijelölt személyek munkájának támogatása
  • Beszámolók, jelentések, egyéb projektdokumentumok elkészítése
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Generálkivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Fővállalkozói tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

Előnyt jelent

  • Műszaki ellenőr végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér
  • Munkavégzéshez gépjármű
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Belotti Építőipari és Kivitelező Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!