Építőipari műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Paczolay Építőipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 45.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Generálkivitelezői költségvetések előkészítése
  • Folyamatban lévő projektek műszaki támogatása
  • Beszállítói árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, felmérések készítése
  • Árajánlatokhoz és beszerzésekhez szükséges mennyiségi számítások elvégzése
  • Napi szintű, irodai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Építőipari középiskolai vagy felsőfokú végzettség
  • Alapvető informatikai rendszerek ismerete (Microsoft Windows, Outlook, Excel)
  • Fejlett írásbeli és szóbeli kommunikáció magyar nyelven

Előnyt jelent

  • Szakirányú (építőipari) szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, tervező szoftverek ismerete előny, de nem elvárás

Amit kínálunk

  • Változatos projektek, komplex feladatok
  • Vezetői támogatás, szakmai fejlődés lehetősége
  • Teljes állású jogviszony, munkakörnek megfelelő anyagi juttatás
  • Céges telefon, feladatokhoz megfelelő informatikai háttér
  • Budapesti iroda (XI. kerület)

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Csapatunk generálkivitelezőként különböző léptékű építőipari projektek magas színvonalú megvalósításával foglalkozik. Változatos portfóliónkban egyaránt megtalálhatók családi- és társasház építések, lakások, irodák belsőépítészeti tervezése, kulcsrakész kivitelezése.

A műszaki előkészítő változatosan segíti a folyamatban lévő kivitelezési projektek irányítását, ill. a leendő munkák előkészítését. Ideális munkakör Neked, ha szeretsz csapatban dolgozni, ugyanakkor önállóan is eligazodsz a tervrajzok, műszaki háttéranyagok között.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával, a fizetési igény megjelölésével.