Épitőipari - faipari szakmunkás (ács, asztalos)

  • Cég neve

    Equinox International Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Alaposan kell ismernie az építési folyamatokat, és képesnek kell lennie megtervezni a részére kijelölt munkafolyamatokat, megbecsülni a szerszám-, humánerőforrás-, időigényt.
Az építkezési munkához kapcsolódó szerszámok alapos műszaki ismerete és balesetmentes használata.
Önálló munkavégzés tervdokumentáció alapján.
Kritikus gondolkodás, meggyőzőképesség a problémamegoldásban.
Jó kommunikációs készség.
Jó időgazdálkodási és feladatkezelési készség.

Elvárt eszközhasználat
Mérőeszközök: mérőszalag és lézeres távolságmérő, libella és lézeres szintmérő, előny még: forgólézer
Elektromos kéziszerszámok: fúró, fúrókalapács, csavarbehajtó, ütvecsavarozó, szúrófűrész, körfűrész, láncfűrész, csiszológépek, gyaluk, gérvágó fűrészek, lapvibrátorok stb
Előnyt jelent, de nem elvárt: asztali gépek, fúróprések, CNC, faszerkezetek előregyártásához kapcsolódó szerszámok

Elvárások

Végzettség: építőipari - faipari szakképző iskola

5 év szakterületen eltöltött, igazolható munkatapasztalat, ajánlólevél, a szaktudását igazoló bizonyítványok

B kategóriás jogosítvány

műszaki rajzot tudja olvasni és képes az alapján önállóan dolgozni.
Tudja mi egy ütemterv és ismeri munkafolyamatok hierarchiáját az építkezésen.
Műszakilag megbízható és időtakarékos munkavégzés.
Adott feladatok, munkafolyamatok elvégzéséhez műszakilag pontos méréseket, számításokat végez. Illetve a megtervezi a kivitelezés folyamatát.
Felügyeli, ellenőrzi a rábízott segédek, kollégák munkáját.
Szükség esetén segítse vezetőit és a csapat más tagjait a tervezőcsapattal, a beszállítókkal, az alvállalkozókkal való együttműködésben.
Észrevételeivel, szaktudásával hozzájárul a marketing és értékesítési anyagok létrehozásához.

Az ideális jelölt :
  • megbízható,
  • a feladatokat nem elkerüli, hanem magához ragadja,
  • munkájáért felelősséget vállal és független,
  • rendezett, hatékony, megoldásközpontú,
  • ápolt, megjelenésére igényes,
  • általában pozitívan gondolkodik,
  • szereti a csapatmunkát,
  • kreatív,
  • érti a humort.
A fent felsorolt készségek, tulajdonságok és tapasztalatok bemutatása egy próbanap során.

Előnyt jelent

C kategóriás jogosítvány
Angol vagy német nyelvtudás nyelvtudás

Amit kínálunk

Szakmailag igényes munkakörnyezet és kiváló minőségű felszerelések, amivel a minőségi munkavégzés valódi örömet jelent. Segítőkész és barátságos kollégák és vezetők, akik nyitottak és befogadóak. Lelkes és profi csapat, amelyben részese lehetsz a jövőt meghatározó újszerű megoldások kivitelezésének.
A versenyképes fizetésed mellett képzési támogatás és rendszeres csapatépítő programok várnak rád!

Jogtisztán bejelentett munkabér teljes állású munkaviszonyban.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Equinox egy lendületes, innovatív csapat, amelynek minden tagja elkötelezett a klímasemleges épített környezet mellett. A 2021 óta működő fiatal cég mögött kiemelkedő tudású, nagy tapasztalattal rendelkező szakemberek állnak, akik piacralépésüket követően számos hazai és külföldi díjat zsebeltek be, úgy mint az "Év Háza 2023" különdíja, az "Év zöld KKV-ja 2023-ban" Portfolio magazin díja, a Prefa szakmai díja és a 2023-as Tulipán díj, melyet a Holland Nagykövetség adott át a fenntartható jövő érdekében végzett munkánkért. A közel 20 fős csapat jelenleg több helyszínen folytat kivitelezési munkákat, számos építészeti tervezési munkában veszünk részt és a piacon egyedülálló a fenntarthatósági tanácsadás szolgáltatásunk, amely a jövő ingatlanfejlesztésének elengedhetetlen munkarésze. Bővebben: equinox.fyi

A jelentkezés gombra kattintva csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát!