Építőipari beszerző

  • Cég neve

    SALIO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 195-197.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kivitelezési munkák során igényként felmerülő, a projektvezető és a műszakis kollégák által meghatározott építőanyagok, szerszámok, gépek és egyéb berendezések beszerzése
  • Beszállítók felkutatása, kapcsolattartás
  • Árajánlatok bekérése, összesítése
  • Ártükör készítése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Árubeszerzés, szállítás megszervezése, igény szerinti lebonyolítása

Elvárások

  • 3-5 év szakmai tapasztalat és kapcsolatrendszer
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó, szervezési készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás, nyitott, rugalmas személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag és munkakörnyezet

Céginformáció

Partnerünk, a Belotti Építőipari és Kivitelező Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.