Építőanyag értékesítő, telephelyvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Komárom-Esztergom megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás,
amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját
szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát is üzemeltetnek,
valamint önálló tüzépet üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni!

Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik.
Tovább kívánják bővíteni csapatukat is.

Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében,
csatlakozzon hozzájuk!

Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Építőanyagok értékesítése
  • Vásárlói igények alapján testre szabott ajánlatok készítése, utókövetése
  • Napi kapcsolattartás a vásárlóinkkal és beszállítóinkkal
  • Vevői megrendelések gondozása, utókövetése, számlázása
  • Értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel
  • Beérkező online és telefonos információkérések kezelése, szakmai tanácsadás
  • Az értékesítési folyamathoz kapcsolódó ügyviteli, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Irányítása alatt lévő kollégák munkájának koordinálása
  • Napi riport készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőanyag értékesítésben szerzett tapasztalat feltétlenül szükséges
  • Jó kommunikációs érzék
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés, határidőket szem előtt tartva
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
  • Értékesítői tapasztalat, kereskedői attitűd
  • Termékek műszaki/szakmai ismerete
  • Építőanyag/releváns termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Építőanyag termékismeret (felhasználói szintű)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Próbaidőt követően negyedéves motivációs bónusz
  • Inspiráló és barátságos családias munkakörnyezet
  • Garantált a jó hangulatú légkör, összetartó csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség (cégcsoportunk folyamatos bővülésével

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!