STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt. logo

Építőanyag értékesítő

  • Cég neve

    STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Siófok

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt., Magyarországon az egyik legmeghatározóbb vállalat az építőanyag piacon, pénzügyileg a legstabilabb cégek közé tartozik, négyszeres Business Superbrands díjas vállalat a legjobb minőségű építőanyagokkal. Nálunk minden megtalálható, ami házépítéshez, felújításokhoz szükséges. Profi csapat, páratlan szakértelem. Járulj hozzá te is sikereinkhez!

Csatlakozz hozzánk

munkakörbe

Hogy miért Minket válassz?

Mert ezek mind megvannak nálunk:

  • fix havi alapbér +  juttatások:
    • prémium
    • cafeteria
    • munkába járás támogatása (vidéki bejárás esetén) autóra 30 Ft/km, 100% helyközi bérlet térítés
  • törzsgárda tagság
  • dolgozói vásárlási kedvezmény
  • rugalmas munkaidő
  • kedvezményes üdülés BALATON-parti pihenőházunkban
  • HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés
  • 100%-ban bejelentett, stabil munkahely
  • Kezdés: AZONNAL lehetséges
  • megbízható vállalati háttér
  • munkaruha felszerelés

Előny:

  • ha van építőanyag és SAP ismereted

Hogy miért Téged válasszunk?

Mert:

  • építőanyag kereskedelemben szereztél már tapasztalatot
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség birtokában állsz
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismered

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • teljes körű telepi adminisztráció vezetése, ellenőrzése
  • telepvezető munkájának támogatása
  • szaktanácsadás vevőink részére
  • árajánlat, megrendelés készítése
  • pénztárkezelés, számlák kiadása/kézbesítése, reklamációs ügyintézés
  • pénztári, számlázási, rendelési folyamatok SAP-ban való kezelése
  • reklamációs ügyintézés
  • a leltárban való részvétel

Munkavégzés helye, ideje:

  • Siófok, STAVMAT építőanyag kereskedelem, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.