Hofstadter Építőanyag Centrum Kft. logo

Építőanyag értékesítő

  • Cég neve

    Hofstadter Építőanyag Centrum Kft.

  • Munkavégzés helye

    2083 Solymár, Valkó út

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Építőanyagok értékesítése
  • Vásárlói igények alapján testre szabott ajánlatok készítése, utókövetése
  • Napi kapcsolattartás a vásárlóinkkal és beszállítóinkkal
  • Vevői megrendelések gondozása, utókövetése, számlázása
  • Értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel
  • Beérkező online és telefonos informácókérések kezelése, szakmai tanácsadás
  • Az értékesítési folyamathoz kapcsolódó ügyviteli, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Jó kommunikációs érzék
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés, határidőket szem előtt tartva
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés

Előnyt jelent

  • Értékesítői tapasztalat, kereskedői attitűd
  • Termékek műszaki/szakmai ismerete
  • Építőanyag/releváns termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (nemzetközi kiállításokon való részvétel)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, pontos bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (asztali gép, telefon)
  • Szakmai és egyéni fejlődés (személyes mentor, gyártói oktatások, saját oktató anyagok)
  • Garantált a jó hangulatú légkör, összetartó csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség (cégcsoportunk folyamatos bővülésével)
  • Nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • Megbízható hátterű, több, mint 20 éves múlttal rendelkező vállalat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Dolgozz az ország egyik legnagyobb és legmodernebb építőanyag áruházában!
Érdekel az értékesítők izgalmas világa? Könnyedén teremtesz kapcsolatot az emberekkel?

Ha igen, akkor Téged keresünk!

A jelentkezem gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal lehetséges!