Építőanyag Értékesítő

  • Cég neve

    Etyeki Tüzép Kft.

  • Munkavégzés helye

    Etyek

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlat készítése, vevői rendelések rögzítése, árajánlatok nyomon követése
  • Megrendelések napra készen tartása, számlázása, értékesítési adminisztráció lebonyolítása a vállalati előírásoknak megfelelően
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
  • Meghatározott folyamatok és szabályok szerinti ügyvitel

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség szóban, írásban
  • Jó problémamegoldó készség, erős kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Építőiparban szerzett tapasztalat, termékismeret – előny, de nem feltétel
  • ERP (integrációs) rendszerismeret, gyakorlati tapasztalat – előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Az Etyeki Tüzép Kft. stabil, megbízható vállalkozás, mely több évtizede áll ügyfelei és munkatársai szolgálatában.
  • Versenyképes fizetési és jutalmazási csomagot kínálunk (Alapbéren felül, felső határ nélküli havi jutalékot az egyedi forgalom arányában).
  • Valamint dolgozói vásárlási kedvezményt, utazási támogatást
  • Modern, inspiráló munkakörnyezetet biztosítunk, ahol valóban értékelik a munkádat.
  • Folyamatos szakmai fejlődést, több szintű értékesítési képzési rendszert, hiszen hiszünk abban, hogy dolgozóink sikerén keresztül épül a vállalkozásunk.
  • Modern környezetet, fiatalos és segítőkész csapatot.
  • Adunk lehetőséget a benned felmerülő ötletek megvitatására és megvalósítására.
  • Csapatépítő programokat.

Munkavégzés helye: Etyeken, az új és modern épületünkben.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Csatlakozz az Etyeki Tüzép csapatához, mint Építőanyag értékesítő!

Szereted az építőipart? Érdekel, hogy miként válnak alapanyagok valódi projektekké? Ha lelkes vagy, szereted a kapcsolattartást, és van affinitásod az értékesítéshez, akkor az Etyeki Tüzép Kft. csapatába Téged keresünk! A cégünk büszkén szolgálja ki ügyfeleit több évtizede, és most tovább bővítjük csapatunkat egy dinamikus, lelkes Építőanyag Értékesítővel. Cégünk hosszú távú kapcsolatokra épít, és magas színvonalú szolgáltatást kínál az építőiparban és a felújítási projektekben.

Pályázatod bérigényed megjelölésével együtt várjuk.

Várjuk, hogy együtt építhessünk valami nagyszerűt!